Competitie

« Terug

KNLTB voorjaar Rotterdam 2018

Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 5

MijnKNLTB: Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 5

Vrijdagavond HD17+ 2e klasse-Afdeling 5 STELLENDAM 1

Vrijdagavond HD17+ 2e klasse-Afdeling 5 STELLENDAM 1
Jan Aleman8,9999(8)7,9345(7)
Henk Bakker8,9999(8)8,0773(7)
Henk v.d. Bok8,2173(8)6,8434(6)
Jan 't Mannetje7,9512(7)6,8575(7)
Cor Nagtegaal8,9999(8)7,1103(7)
John v.d. Valk7,6205(7)7,0328(7)
Jean Valk8,9999(8)8,4918(8)
Ronald v.d. Caaij6,0696(6)5,6104(6)
Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1PLASWIJCK '62 1770026
2LAATJESKAAI 1760121
3HET WESTRAK 1741217
4DE HARTEL 1731313
5STELLENDAM 1730413
6HEER JAN 1721410
7SPIJKENISSE 171068
8WEST VOORNE 170164
vrijdag 6 april 2018
19:00DE HARTEL 1-STELLENDAM 13 - 1Roodzand Kunstgras
19:00HET WESTRAK 1-HEER JAN 13 - 1Gravel
19:00PLASWIJCK '62 1-WEST VOORNE 14 - 0Roodzand Kunstgras
19:00SPIJKENISSE 1-LAATJESKAAI 11 - 3Gravel
vrijdag 13 april 2018
19:00STELLENDAM 1-SPIJKENISSE 13 - 1Gravel
19:00WEST VOORNE 1-HET WESTRAK 12 - 2Roodzand Kunstgras
19:00LAATJESKAAI 1-DE HARTEL 13 - 1Gravel
19:00HEER JAN 1-PLASWIJCK '62 10 - 4Gravel
vrijdag 20 april 2018
19:00DE HARTEL 1-HEER JAN 12 - 2Roodzand Kunstgras
19:00PLASWIJCK '62 1-LAATJESKAAI 13 - 1Roodzand Kunstgras
19:00HET WESTRAK 1-STELLENDAM 13 - 1Gravel
19:00SPIJKENISSE 1-WEST VOORNE 14 - 0Gravel
vrijdag 11 mei 2018
19:00WEST VOORNE 1-DE HARTEL 11 - 3Roodzand Kunstgras
19:00LAATJESKAAI 1-HET WESTRAK 13 - 1Gravel
19:00HEER JAN 1-SPIJKENISSE 13 - 1Gravel
13:00STELLENDAM 1-PLASWIJCK '62 10 - 4Gravel
vrijdag 18 mei 2018
19:00HEER JAN 1-WEST VOORNE 13 - 1Gravel
19:00LAATJESKAAI 1-STELLENDAM 14 - 0Gravel
19:00SPIJKENISSE 1-DE HARTEL 11 - 3Gravel
19:00HET WESTRAK 1-PLASWIJCK '62 10 - 4Gravel
vrijdag 25 mei 2018
19:00DE HARTEL 1-HET WESTRAK 10 - 4Roodzand Kunstgras
19:00PLASWIJCK '62 1-SPIJKENISSE 14 - 0Roodzand Kunstgras
19:00STELLENDAM 1-HEER JAN 14 - 0Gravel
19:00WEST VOORNE 1-LAATJESKAAI 10 - 4Roodzand Kunstgras
vrijdag 1 juni 2018
19:00STELLENDAM 1-WEST VOORNE 14 - 0Gravel
19:00PLASWIJCK '62 1-DE HARTEL 13 - 1Roodzand Kunstgras
19:00HET WESTRAK 1-SPIJKENISSE 14 - 0Gravel
19:00LAATJESKAAI 1-HEER JAN 13 - 1Gravel