Competitie

« Terug

KNLTB voorjaar Rotterdam 2018

Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4

MijnKNLTB: Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4

Vrijdagavond GD17+ 2e klasse-Afdeling 4 STELLENDAM 1

Vrijdagavond GD17+ 2e klasse-Afdeling 4 STELLENDAM 1
Martine Smit7,3721(7)7,7084(7)
Anouska Tanis-Vonk7,2371(7)7,0346(7)
Angelique Verheij7,5525(7)7,1947(6)
Piet Breen8,9999(8)8,9999(8)
Dirk Bruinsma8,4071(8)6,7544(7)
Krijn Tanis8,9999(8)6,8434(7)
Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1STELLENDAM 1743020
2OUD-BEIJERLAND 1743020
3ROZENBURG 1734018
4'T SLAG 2722312
5UNITED SERVICE 1713311
6VLAARDINGEN 3720511
7RHOON 2721410
8HET WESTRAK 3712410
vrijdag 6 april 2018
19:00OUD-BEIJERLAND 1-RHOON 24 - 0Gravel
19:00ROZENBURG 1-'T SLAG 23 - 1Kunstgras
19:00VLAARDINGEN 3-STELLENDAM 11 - 3Roodzand Kunstgras
19:00HET WESTRAK 3-UNITED SERVICE 13 - 1Gravel
vrijdag 13 april 2018
19:00RHOON 2-ROZENBURG 10 - 4Kunstgras
19:00STELLENDAM 1-HET WESTRAK 32 - 2Gravel
19:00UNITED SERVICE 1-VLAARDINGEN 33 - 1Roodzand Kunstgras
19:00'T SLAG 2-OUD-BEIJERLAND 12 - 2Gravel
vrijdag 20 april 2018
19:00VLAARDINGEN 3-'T SLAG 23 - 1Roodzand Kunstgras
19:00HET WESTRAK 3-RHOON 21 - 3Gravel
19:00ROZENBURG 1-STELLENDAM 12 - 2Kunstgras
19:00OUD-BEIJERLAND 1-UNITED SERVICE 13 - 1Gravel
vrijdag 11 mei 2018
19:00RHOON 2-VLAARDINGEN 33 - 1Kunstgras
19:00STELLENDAM 1-OUD-BEIJERLAND 12 - 2Gravel
19:00UNITED SERVICE 1-ROZENBURG 12 - 2Roodzand Kunstgras
19:00'T SLAG 2-HET WESTRAK 33 - 1
vrijdag 18 mei 2018
19:00UNITED SERVICE 1-STELLENDAM 10 - 4Roodzand Kunstgras
19:00'T SLAG 2-RHOON 23 - 1
19:00ROZENBURG 1-OUD-BEIJERLAND 12 - 2Kunstgras
19:00HET WESTRAK 3-VLAARDINGEN 31 - 3Gravel
vrijdag 25 mei 2018
19:00OUD-BEIJERLAND 1-HET WESTRAK 34 - 0Gravel
19:00RHOON 2-UNITED SERVICE 12 - 2Kunstgras
19:00STELLENDAM 1-'T SLAG 24 - 0Gravel
19:00VLAARDINGEN 3-ROZENBURG 11 - 3Roodzand Kunstgras
vrijdag 1 juni 2018
19:00UNITED SERVICE 1-'T SLAG 22 - 2Roodzand Kunstgras
19:00STELLENDAM 1-RHOON 23 - 1Gravel
19:00ROZENBURG 1-HET WESTRAK 32 - 2Kunstgras
19:00OUD-BEIJERLAND 1-VLAARDINGEN 33 - 1Gravel