Competitie

« Terug

KNLTB voorjaar Rotterdam 2018

Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 19

MijnKNLTB: Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 19

Vrijdagavond GD17+ 3e klasse-Afdeling 19 STELLENDAM 3

Vrijdagavond GD17+ 3e klasse-Afdeling 19 STELLENDAM 3
Ingrid v.d. Bok-van Oostenbrugge8,8367(8)8,2351(7)
Joyce Reijm7,8399(7)7,8881(7)
Jannie v. Seters-v.d. Nieuwendijk9,0207(8)7,9120(7)
Peter Krijger8,9999(8)8,2434(8)
Pepijn Kroon8,9999(8)8,5926(7)
Jacob v. Seters8,9999(8)8,3755(8)
Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1BTV E '68 3770026
2STELLENDAM 3742119
3BERNISSE 2741217
4DE HARTEL 1733117
5WEST VOORNE 3732217
6VIERPOLDERS 371159
7ZUIDLAND 671155
8ROZENBURG 470072
vrijdag 6 april 2018
19:00BTV E '68 3-BERNISSE 23 - 1Roodzand Kunstgras
19:00DE HARTEL 1-WEST VOORNE 32 - 2Roodzand Kunstgras
19:00STELLENDAM 3-VIERPOLDERS 34 - 0Gravel
19:00ZUIDLAND 6-ROZENBURG 43 - 1Gravel
vrijdag 13 april 2018
19:00VIERPOLDERS 3-ZUIDLAND 62 - 2Kunstgras
19:00WEST VOORNE 3-BTV E '68 31 - 3Roodzand Kunstgras
19:00ROZENBURG 4-STELLENDAM 30 - 4Kunstgras
19:00BERNISSE 2-DE HARTEL 12 - 2Gravel
vrijdag 20 april 2018
19:00BTV E '68 3-VIERPOLDERS 34 - 0Roodzand Kunstgras
19:00STELLENDAM 3-BERNISSE 23 - 1Gravel
19:00DE HARTEL 1-ROZENBURG 44 - 0Roodzand Kunstgras
19:00ZUIDLAND 6-WEST VOORNE 30 - 4Gravel
vrijdag 11 mei 2018
19:00WEST VOORNE 3-STELLENDAM 32 - 2Roodzand Kunstgras
19:00VIERPOLDERS 3-DE HARTEL 11 - 3Kunstgras
19:00ROZENBURG 4-BTV E '68 30 - 4Kunstgras
19:00BERNISSE 2-ZUIDLAND 64 - 0Gravel
vrijdag 18 mei 2018
19:00DE HARTEL 1-BTV E '68 30 - 4Roodzand Kunstgras
19:00VIERPOLDERS 3-ROZENBURG 44 - 0Kunstgras
19:00STELLENDAM 3-ZUIDLAND 64 - 0Gravel
19:00WEST VOORNE 3-BERNISSE 21 - 3Roodzand Kunstgras
vrijdag 25 mei 2018
19:00ZUIDLAND 6-DE HARTEL 10 - 4Gravel
19:00BERNISSE 2-VIERPOLDERS 33 - 1Gravel
19:00BTV E '68 3-STELLENDAM 34 - 0Roodzand Kunstgras
19:00ROZENBURG 4-WEST VOORNE 30 - 4Kunstgras
vrijdag 1 juni 2018
19:00DE HARTEL 1-STELLENDAM 32 - 2Roodzand Kunstgras
19:00ROZENBURG 4-BERNISSE 21 - 3Kunstgras
19:00BTV E '68 3-ZUIDLAND 64 - 0Roodzand Kunstgras
19:00VIERPOLDERS 3-WEST VOORNE 31 - 3Kunstgras