Competitie

« Terug

KNLTB voorjaar Rotterdam 2018

Gemengd 35+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 1

MijnKNLTB: Gemengd 35+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 1

Zaterdag Gemengd 35+ 1e klasse-Afdeling 1 STELLENDAM 1

Zaterdag Gemengd 35+ 1e klasse-Afdeling 1 STELLENDAM 1
Jolieke Kroon6,4714(6)5,7164(5)
Diana Krijger-Verduijn9,2727(8)7,7432(7)
Marianne Renden6,0990(6)5,9657(5)
Ronald v.d. Caaij6,0696(6)5,6104(6)
Wim v. Geest9,0490(8)6,0186(6)
André de Vogel6,8209(7)7,3378(7)
Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1OMMOORD 1760124
2OUDDORP 1750221
3DE GOUWE SMASH 1730419
4STELLENDAM 1740318
5LANGELAND 1730417
6HIATEN 1740317
7VLAARDINGEN 1730417
8BERKENRODE 170077
zaterdag 7 april 2018
11:30HIATEN 1-DE GOUWE SMASH 13 - 2Roodzand Kunstgras
09:00BERKENRODE 1-VLAARDINGEN 11 - 4Gravel
12:30OUDDORP 1-OMMOORD 12 - 3Roodzand Kunstgras
13:00STELLENDAM 1-LANGELAND 15 - 0Gravel
zaterdag 14 april 2018
13:30VLAARDINGEN 1-HIATEN 12 - 3Roodzand Kunstgras
13:30LANGELAND 1-OUDDORP 12 - 3Kunstgras
13:30OMMOORD 1-STELLENDAM 12 - 3Roodzand Kunstgras
13:30DE GOUWE SMASH 1-BERKENRODE 13 - 2Gravel
zaterdag 21 april 2018
11:30HIATEN 1-LANGELAND 11 - 4Roodzand Kunstgras
12:30OUDDORP 1-VLAARDINGEN 12 - 3Roodzand Kunstgras
13:00STELLENDAM 1-DE GOUWE SMASH 14 - 1Gravel
15:00BERKENRODE 1-OMMOORD 10 - 5Gravel
zaterdag 5 mei 2018
13:30OMMOORD 1-HIATEN 15 - 0Roodzand Kunstgras
13:30LANGELAND 1-BERKENRODE 14 - 1Kunstgras
13:30VLAARDINGEN 1-STELLENDAM 15 - 0Roodzand Kunstgras
13:30DE GOUWE SMASH 1-OUDDORP 12 - 3Gravel
zaterdag 12 mei 2018
13:30OMMOORD 1-LANGELAND 13 - 2Roodzand Kunstgras
13:30HIATEN 1-BERKENRODE 15 - 0Roodzand Kunstgras
12:30OUDDORP 1-STELLENDAM 13 - 2Roodzand Kunstgras
13:30DE GOUWE SMASH 1-VLAARDINGEN 15 - 0Gravel
zaterdag 26 mei 2018
13:30LANGELAND 1-DE GOUWE SMASH 11 - 4Kunstgras
13:30VLAARDINGEN 1-OMMOORD 12 - 3Roodzand Kunstgras
09:00BERKENRODE 1-OUDDORP 11 - 4Gravel
13:00STELLENDAM 1-HIATEN 11 - 4Gravel
zaterdag 2 juni 2018
13:30HIATEN 1-OUDDORP 11 - 4Roodzand Kunstgras
13:30LANGELAND 1-VLAARDINGEN 14 - 1Kunstgras
13:30OMMOORD 1-DE GOUWE SMASH 13 - 2Roodzand Kunstgras
15:00BERKENRODE 1-STELLENDAM 12 - 3Gravel