Competitie

mei 2019

dinsdag 7 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dinsdag Ochtend (D+R) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
10:00STELLENDAM 1-NOOTDORP 33 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 36Stand
10:00STELLENDAM 1-KLAASWAAL 11 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 39Stand
10:00OOSTVOORNE 1-STELLENDAM 22 - 2Kunstgras
vrijdag 10 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 30Stand
19:00BTV E '68 1-STELLENDAM 24 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 30Stand
19:00STELLENDAM 1-BTV E '68 24 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 21Stand
19:00STELLENDAM 3-ZUIDLAND 51 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 11Stand
19:00ROZENBURG 1-STELLENDAM 13 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 38Stand
19:00STELLENDAM 2-DE KOOISTEE 14 - 0Gravel
zaterdag 11 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 27Stand
10:00STELLENDAM 1-ROZENBURG 13 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag (R) - 4e klasse - Afdeling 10Stand
13:00STELLENDAM 1-RHOON 60 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 18Stand
13:30CAPELLE 2-STELLENDAM 11 - 3Roodzand Kunstgras
zondag 12 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 7Stand
12:00LANGELAND 1-STELLENDAM 13 - 3Kunstgras
dinsdag 14 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dinsdag Ochtend (D+R) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
09:30'T LOO 4-STELLENDAM 13 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 36Stand
10:00STELLENDAM 1-'T KEPERKE 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 39Stand
10:00VLAARDINGEN 3-STELLENDAM 20 - 4Roodzand Kunstgras
vrijdag 17 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 30Stand
19:00STELLENDAM 2-MENHEERSE 22 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 30Stand
19:00STELLENDAM 1-MENHEERSE 44 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 21Stand
19:00STELLENDAM 3-DE KOOISTEE 10 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 11Stand
19:00ZALMPLAAT 1-STELLENDAM 14 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 38Stand
19:00BERNISSE 1-STELLENDAM 20 - 4Gravel
zaterdag 18 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 27Stand
10:00STELLENDAM 1-HTV BERG EN DAL 22 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 18Stand
13:30PLASWIJCK '62 1-STELLENDAM 11 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag (R) - 4e klasse - Afdeling 10Stand
13:30BTV E '68 2-STELLENDAM 15 - 0Roodzand Kunstgras
zondag 19 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 7Stand
10:00STELLENDAM 1-PIJNACKER 22 - 4Gravel
dinsdag 21 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 36Stand
09:15HALSTEREN 2-STELLENDAM 11 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dinsdag Ochtend (D+R) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
10:00STELLENDAM 1-NAALDWIJK 22 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 39Stand
10:00STELLENDAM 2-BTV E '68 22 - 2Gravel
vrijdag 24 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 30Stand
19:00WEST VOORNE 1-STELLENDAM 22 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 30Stand
19:00UNITED SERVICE 2-STELLENDAM 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 21Stand
19:00WEST VOORNE 2-STELLENDAM 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 11Stand
19:00STELLENDAM 1-BTV E '68 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 38Stand
19:00STELLENDAM 2-ZWARTEWAAL 12 - 2Gravel
zaterdag 25 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 27Stand
12:00'T LOO 2-STELLENDAM 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag (R) - 4e klasse - Afdeling 10Stand
12:00STELLENDAM 1-ROZENBURG 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 18Stand
13:00STELLENDAM 1-D'OUDELANDE 1Gravel
zondag 26 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 7Stand
12:30BTV E '68 1-STELLENDAM 1Roodzand Kunstgras
dinsdag 28 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 36Stand
10:00DE LOBBELAER 2-STELLENDAM 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 39Stand
10:00STELLENDAM 2-ZUIDLAND 1Gravel
vrijdag 31 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 30Stand
19:00STELLENDAM 2-BTV E '68 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 30Stand
19:00BTV E '68 1-STELLENDAM 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 21Stand
19:00STELLENDAM 3-BTV E '68 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 11Stand
19:00STELLENDAM 1-DE HARTEL 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 38Stand
19:00MELISSANT 1-STELLENDAM 2Gravel