Competitie

april 2019

zaterdag 6 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 27Stand
11:00OUDERKERK A/D IJSSEL 3-STELLENDAM 11 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag (R) - 4e klasse - Afdeling 10Stand
11:00DE DALLE 2-STELLENDAM 15 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 18Stand
13:00STELLENDAM 1-WEST VOORNE 10 - 4Gravel
zondag 7 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 7Stand
10:00STELLENDAM 1-'T LOO 44 - 2Gravel
dinsdag 9 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 36Stand
09:00VAN POLANEN 1-STELLENDAM 11 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dinsdag Ochtend (D+R) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
10:00NOOTDORP 3-STELLENDAM 14 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 39Stand
10:00STELLENDAM 2-SPIJKENISSE 23 - 1Gravel
vrijdag 12 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 30Stand
19:00STELLENDAM 2-STELLENDAM 11 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 21Stand
19:00DE HARTEL 1-STELLENDAM 31 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 11Stand
19:00STELLENDAM 1-RHOON 22 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 38Stand
19:00WEST VOORNE 1-STELLENDAM 20 - 4Roodzand Kunstgras
zaterdag 13 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 27Stand
10:00STELLENDAM 1-D'OUDELANDE 13 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 18Stand
13:00SMITSHOEK 1-STELLENDAM 11 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag (R) - 4e klasse - Afdeling 10Stand
13:00STELLENDAM 1-UNITED SERVICE 10 - 5Gravel
zondag 14 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 7Stand
15:00TENNIPHIL 1-STELLENDAM 16 - 0Roodzand Kunstgras
dinsdag 16 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dinsdag Ochtend (D+R) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
10:00STELLENDAM 1-'T LOO 42 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 36Stand
10:00STELLENDAM 1-EEGEDIMA 14 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 39Stand
10:00LAATJESKAAI 1-STELLENDAM 22 - 2Gravel
vrijdag 19 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 30Stand
19:00STELLENDAM 1-MENHEERSE 21 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 30Stand
19:00MENHEERSE 4-STELLENDAM 22 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 21Stand
19:00STELLENDAM 3-BERNISSE 12 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 11Stand
19:00OUD-BEIJERLAND 1-STELLENDAM 13 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 38Stand
19:00STELLENDAM 2-POORTUGAAL 13 - 1Gravel
zaterdag 20 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 27Stand
11:30DELFTSE TENNISBOND 1-STELLENDAM 13 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag (R) - 4e klasse - Afdeling 10Stand
11:30POORTUGAAL 2-STELLENDAM 15 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 18Stand
13:00STELLENDAM 1-DE DELFTSE HOUT 12 - 2Gravel
maandag 22 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 7Stand
10:00STELLENDAM 1-BARENDRECHT 11 - 5Gravel
dinsdag 23 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 36Stand
09:00FIJNAART 1-STELLENDAM 11 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dinsdag Ochtend (D+R) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
09:30NAALDWIJK 2-STELLENDAM 12 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 39Stand
10:00STELLENDAM 2-POORTUGAAL 12 - 2Gravel
vrijdag 26 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 30Stand
19:00WEST VOORNE 1-STELLENDAM 12 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 30Stand
19:00STELLENDAM 2-UNITED SERVICE 23 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 21Stand
19:00UNITED SERVICE 3-STELLENDAM 32 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 11Stand
19:00STELLENDAM 1-LAATJESKAAI 11 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 38Stand
19:00OUDDORP 1-STELLENDAM 20 - 4Roodzand Kunstgras